Blog | JOCHreality

Blog

Praha už volá, Praha už volá!

To nám bude znít v hlavě, až začne drnčet telefon. Právě dnes jsme totiž spustili nový projekt Na Bělidle 22.

Číst více

vojtajakubík

Profesionální, seriózní a vstřícné jednaní na nejvyšší úrovni. Prodej vyřešen rychle, bez problémů a ke vší spokojenosti. Skvělé zpracování inzerátu včetně videoprohlídky a jeho velkého dosahu. Zajištěny veškeré kroky prodeje i nad rámec jejich povinností. S JOCHreality jsem byl maximálně spokojen a mohu jen doporučit.

Číst více

Berankova

Přidávám i svoji pozitivní zkušenost s JOCHreality. Velká profesionalita a vysoká úroveň poskytovaných služeb, to vše propracované do sebemenšího detailu. Zároveň osobní a lidský přístup s tolik potřebnou empatií, když ne vše jde podle plánu. Tímto moc děkuji za úspěšný prodej domu a zároveň všem DOPORUČUJI! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Číst více

Martina Janáčková2

Přístup realit JOCH výborný, seriózní a rychlé jednání, vše proběhlo velmi rychle. Můžeme doporučit všem ostatním.

Číst více

Co se stalo v létě?

Jaké bylo realitní léto 2022? Oproti tomu minulému bylo na počet náběrů a rezervací podobné, ale jedno se změnilo – kupující.

Číst více

Co se stalo v červnu?

Tondo, to je poslední záběr? Dám vědět do Bohuňovic, že pojedeme! V poslední době s kameramanem Tondou Zerzánem přejíždíme z jedné nemovitosti na druhou. Jenom za posledních 14 dní jsme nabrali 5 nových nemovitostí, které je třeba nafotit nebo vytvořit videoprohlídku.

Číst více