Blog | JOCHreality

Blog

Co se stalo v únoru?

Zpátky v Olomouci! Po necelém roce mám zase štěstí prodávat nemovitost v Olomouci. A ne ledajakou! Bude se jednat o krásnou vilu kousek od centra města. Historie domu je velmi zajímavá a sahá až do 19.století, kdy jej nechal postavit důstojník rakousko-uherské armády pro svou dceru jako svatební dar.

Číst více

Co se stalo v lednu?

Ach ta Litomyšl! Ač se víc považuju za Mejťáka, mám to tady strašně rád. Litomyšl mě provází celý život – od základní školy, florbalový klub až po mediální agenturu Media Heroes, kterou máme s kamarádem. Jak jinak, než rodákem z Litomyšle.

Číst více

Střípek z Facebooku #3 - Tak to bude bomba!

Právě připravujeme další nemovitost do nabídky. Znovu ji najdeme v Litomyšli.Tentokrát to bude novostavba o dispozici 5+kk se čtyřmi koupelnami, krásným výhledem a na super adrese.

Číst více

Realitní okénko z Mauricia

Samozřejmě nám to nedá a i na dalši dovolené podnikáme výlety na různé nemovitosti. Minulý týden jsme navštívili Le Château de Labourdonnais, dům postavený v roce 1856 a obývaný mauricijskou rodinou více než 150 let.

Číst více

Co se stalo v prosinci?

Spolupráce navázána! V minulém roce jsem přemýšlel, jak svým klientům častěji připomínat jeden z (možná) nejdůležitějších okamžiků v jejich životě – předání klíčů k jejich novému domovu.

Číst více

Jaký byl rok 2021?

Jedním slovem zběsilý. Pokud jsem minulý rok hodnotil jako ten nejnáročnější od roku 2008, tento laťku znovu zvýšil. Do dubna to byla ještě one-man show včetně všech prohlídek, náběrů a realizací na všech nemovitostech.

Číst více