Blog | JOCHreality

Blog

Co se stalo v únoru? Rozbalit...

Rozbalit, nafotit, sbalit a jedeme dál! A takto znovu a znovu. S Tondou jsme za únor procestovali snad půlku republiky, a i když je tento měsíc nejkratší v roce, práce na nemovitostech jsme stihli nejvíc za poslední dobu. Tonda má určitě největší „radost“ hlavně z víkendů, které pravidelně místo času s přítelkyní tráví v autě se mnou.

Číst více

Co stalo v lednu?Jsme zpátky v realitě!

Do půlky ledna jsme si ještě s Jančou užívali sluncem zalité Bali, teď už postupně naskakujeme zpět do pracovního kolotoče. V plné síle znovu brázdíme místní města a vesničky, kde nabíráme nové nemovitosti.

Číst více

Realitní okénko z Bali

Během našeho měsíčního putování po Bali jsme s Jančou procestovali téměř celý ostrov.

Číst více

Jaký byl rok 2022?

Pokud jsem minulý rok hodnotil jako zběsilý, ten letošní nejlíp vystihuje slovo zvláštní. Ještě do února všechno probíhalo podobně jako v roce 2021, tudíž 20-30 zájemců o jednu nemovitost.

Číst více

Co se stalo v listopadu? Good morning!

Good morning. JOCHreality, Jana speaking. How can I help you? Ne, to jsme se nepřihlásili do kurzu konverzace, ale pilně pracujeme na našem projektu www.nabelidle22.cz.

Číst více

Co se stalo v listopadu? Tady se zastavil čas!

Ačkoliv mám v posledních letech štěstí spíš na byty a novější domy, tak chaloupky zkrátka miluju. Tato konkrétní, kromě dobového interiéru, má zpracovanou kompletní historii nákladů, oprav a přikoupených pozemků. Evidovanou od 19. století. A vy jí uvidíte již příští týden, kdy ji představíme zde na facebooku. A teď pojďme na přehled.

Číst více