Doporučení | JOCHreality

Doporučení

Prodej domu Syrovátka - Sopkovi

Prodej domu Syrovátka - Sopkovi 6 měsíců Prodej domu v Syrovátce byl pro mě jednou z největších realitních zkoušek. Na nemovitosti jsem byl skoro 40x a postaral se téměř o vše.

Číst více

Prodej domu Dvořisko - Kurková

Prodej domu na Dvořisku - p. Kurková 6 měsíců. Dá se říct, že rodině Kurkových dělám privátního realitního makléře. :) Nejmladší z rodiny paní Lenka Kurková u mě koupila dům v Dobříkově (referenci si můžete dohledat zde v doporučeních).

Číst více

Prodej byt 3+kk Vysoké Mýto - Soušek

Prodej byt 3+kk Soušek - doba prodeje 3 měsíce. I na pana Souška vzpomínám rád, dostal jsem na něj kontakt od mého kamaráda a spolupracujícího finančního poradce Michala Nováka. Pan Soušek měl družstevní byt 3+kk ve Vysokém Mýtě

Číst více

Prodej bytu 3+1 Litomyšl - Benešová

Prodej bytu 3+1 Litomyšl - p. Benešová 2 měsíce Paní Benešová je maminkou mého kamaráda Matěje. Matěj mě oslovil s tím, že mamka už delší dobu bydlí v Praze a ráda by prodala svůj byt v Litomyšli.

Číst více

Pronájem bytu 2+kk Pardubice - Řehák

Pronájem bytu Pardubice - p. Řehák 2 týdny. Pan Řehák byl jeden asi z 10 zájemců na pronájem bytu v Pardubicích. Prohlídky probíhají na této nemovitosti tak, že mi majitel dává plnou důvěru v rámci výběru nájemníka do všech jeho nemovitostí.

Číst více

Koupě bytu 2+1 Žďár nad Sázavou - Pavlíček

Byt 2+1 Žďár nad Sázavou - p. Pavlíček doba prodeje 2 měsíce. Jedna z mnoha zakázek v mém rodném městě Ždáře nad Sázavou. Byt 2+1 se nacházel v oblíbené a vyhledává lokalitě nazývané Stalingrad.

Číst více