Doporučení | JOCHreality

Profesionální, seriózní a vstřícné jednaní na nejvyšší úrovni. Prodej vyřešen rychle, bez problémů a ke vší spokojenosti. Skvělé zpracování inzerátu včetně videoprohlídky a jeho velkého dosahu. Zajištěny veškeré kroky prodeje i nad rámec jejich povinností. S JOCHreality jsem byl maximálně spokojen a mohu jen doporučit.

Vojta Jakubík | 21.9.2022 Firmy Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Přidávám i svoji pozitivní zkušenost s JOCHreality. Velká profesionalita a vysoká úroveň poskytovaných služeb, to vše propracované do sebemenšího detailu. Zároveň osobní a lidský přístup s tolik potřebnou empatií, když ne vše jde podle plánu. Tímto moc děkuji za úspěšný prodej domu a zároveň všem DOPORUČUJI! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Biewerdeborka | 20.9.2022 Firmy Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Přístup realit JOCH výborný, seriózní a rychlé jednání, vše proběhlo velmi rychle. Můžeme doporučit všem ostatním.

Martina Jánáčková | 15.10.2022 Google Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Paní makléřka Šindlerová je velmi vstřícná a ochotná. Při pronájmu našeho bytu jednala velmi zodpovědně a profesionálně. Vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme.

Dana Urnabová | 15.6.2022 Firmy Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Profesionální přístup, příjemné a rychlé jednání. Doporučuji!!

MJanis | 13.6.2022 Firmy Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

S panem Jochem jsem se setkal na několika nemovitostech jako zájemce o koupi, a právě proto když jsme prodávali náš dům, tak jsem měl okamžitě jasno, s kým do toho jít, samozřejmostí je profesionální jednání a perfektní servis, ale hlavní věc je, že ho to baví a proto je v tom skvělý.

Daniel Buben | 4.5.2022 Facebook Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda

Dopisy od Vás

Prodej domu Syrovátka - Sopkovi

Prodej domu Syrovátka - Sopkovi

Prodej domu Syrovátka - Sopkovi 6 měsíců Prodej domu v Syrovátce byl pro mě jednou z největších realitních zkoušek. Na nemovitosti jsem byl skoro 40x a postaral se téměř o vše.

Číst více
Prodej domu Dvořisko - Kurková

Prodej domu Dvořisko - Kurková

Prodej domu na Dvořisku - p. Kurková 6 měsíců. Dá se říct, že rodině Kurkových dělám privátního realitního makléře. :) Nejmladší z rodiny paní Lenka Kurková u mě koupila dům v Dobříkově (referenci si můžete dohledat zde v doporučeních).

Číst více
Prodej byt 3+kk Vysoké Mýto - Soušek

Prodej byt 3+kk Vysoké Mýto - Soušek

Prodej byt 3+kk Soušek - doba prodeje 3 měsíce. I na pana Souška vzpomínám rád, dostal jsem na něj kontakt od mého kamaráda a spolupracujícího finančního poradce Michala Nováka. Pan Soušek měl družstevní byt 3+kk ve Vysokém Mýtě

Číst více
Prodej bytu 3+1 Litomyšl - Benešová

Prodej bytu 3+1 Litomyšl - Benešová

Prodej bytu 3+1 Litomyšl - p. Benešová 2 měsíce Paní Benešová je maminkou mého kamaráda Matěje. Matěj mě oslovil s tím, že mamka už delší dobu bydlí v Praze a ráda by prodala svůj byt v Litomyšli.

Číst více